Harta dinamike dhe precize.

.

.

Truall per shitje Dhermi 3000 m² pranë hotel “Splendor” me infrastrukturë të gatshme për ndërtim.

.

6 q3632 -super vendodhje 📌 teg buze autostrades - prane rrethit (perballe gega oi.

Cmimi 150 Euro/m2. Sip -5000 m2. Lire.

com; Home; Apartamente; Komerciale;.

. . .

700 m2 truall) + godine biznesi (1280m2, ndërtim premium) fier (ne. Irea Property +355 692125229; info@ireaproperty.

com.

.

.

Truall per shitje Dhermi 3000 m² pranë hotel “Splendor” me infrastrukturë të gatshme për ndërtim.

700 m2 truall) + godine biznesi (1280m2, ndërtim premium) fier (ne. Irea Property +355 692125229; info@ireaproperty.

Shitet ne dhermi dhe per truall toke bujqesore ose sa metro katror ka nje dylym shitet toke ne bregdet toka paskuqan toke private per shitje ne dajt truall ose toke tek qender durres truall ne sauk i vjeter tok ne fark shitet ne dhermi kerkoj toke me qera shitet toke ne sauk shitet toke boboshtice.
Harta dinamike dhe precize.
.

Harta dinamike dhe precize.

Te listuara me poshte do te gjeni variante nga parcelat e vogla e deri ne siperfaqe te medha ne rruget me te rendesishme qe lidhin Tiranen me qytetet e tjere.

Cmimi 150 Euro/m2. Sip -5000 m2. Lire.

Gjeni shtëpi në shitje në Dhërmi në Indomio.

.

Truall per shitje Dhermi 3000 m² pranë hotel “Splendor” me infrastrukturë të gatshme për ndërtim.

Truall dhermi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë.

Shitet Super Toke (525,000€) Ne 📍 Teg, Prane Rrethit -.

.

.

.